א.ג.הנדסה E.G. Engineering

ציוד למסגור תמונות

 

אלדד גרוס  08-8692726  052-4661670

א.ג. הנדסה - יבוא ושווק ציוד למסגור תמונות

 


תאריך ושעה
 

 

PFK04 Frame Assembly Kit

מכשיר ידני לחיבור מסגרות

 

המכשיר כולל מלחצי מסגרת לאחיזת שני פרופילים חתוכים ומוכנים לחיבור, כדי שאפשר יהיה לנעוץ סיכות לחיבורם. בקצה מתקן ההחדרה של הסיכות  יש פין קפיצי מגנטי מרובע (שמכוון אוטומטית את כוון הסיכה) שעליו כורכים את סיכת החיבור ועם החדרת הסיכה נסוג הפין המגנטי לתוך האצבע.

ניתן להחדיר בצורה זו כמה סיכות לאורך החיבור בין שני הפרופילים וכן ניתן לתקוע סיכה על גבי סיכה כדי לקבל גובה כפול. כל סיכה של מיסגור תמונות תתאים למתקן זו. ניתן לקבל סיכות בגבהים שונים בין 6 מ"מ ל- 15מ"מ. בא בקיט מספר 4 כולל ערכת אביזרי תליה וסיכות חיבור.

למכשיר החיבור יש מעצורים לסיכה ראשונה ואחרונה וכן נעילה כדי לאפשר החדרת סיכה על סיכה ללא תזוזה. לחיצה על התמונה תפתח תמונת הדגמה נוספת.

מחיר: 740 ש"ח כולל מע"מ

ראה סרטון המדגים את הפעלת המכשיר


PFK03 Frame Assembly Kit

קיט לבנית מסגרות לתמונות

הקיט כולל מלחצי מסגרת לאחיזת שני פרופילים חתוכים ומוכנים לחיבור, כדי שאפשר יהיה לנעוץ סיכות לחיבורם. למלחצי המסגרת מצורפת ידית מתכתית עם פין מגנטי שניתן להכות עליה בפטיש כדי לנעוץ את הסיכה. בקצה האצבע יש פין קפיצי מגנטי שעליו כורכים את סיכת החיבור ועם החדרת הסיכה נסוג הפין המגנטי לתוך האצבע.

ניתן להחדיר בצורה זו כמה סיכות לאורך החיבור בין שני הפרופילים. כל סיכה של מיסגור תמונות תתאים למתקן זו. ניתן לקבל סיכות בגבהים שונים בין 6 מ"מ ל- 15מ"מ. בא בקיט מספר 3 כולל ערכת אביזרי תליה וסיכות חיבור.

מחיר: 280 ש"ח כולל מע"מ

 


 

 

 

 

 

  

 

 

 


הציוד הטוב בעולם בשרות הטוב בישראל              א.ג. הנדסה  -  אלדד גרוס    08-8692726   052-4661670  

[חזור למעלה]

 

 


לייבסיטי - בניית אתרים